niedziela, 9 czerwca 2013

Warszawski zlot scrapowy i warsztat u Ayeedy

Wczoraj w Warszawie odbył się już szósty z kolei zlot scrapbookingowy. Było mnóstwo sklepów z cudownymi scrapowymi przydasiami, oczywiście trochę przekroczyłam zakładany budżet zakupowy i na sam koniec zadłużyłam się nieco u koleżanki :) Ale w końcu to jedyna w swoim rodzaju impreza i jestem tam tylko raz w roku.

Sam zlot minął błyskawicznie, ledwie zdążyłam obejść, nawet chyba nie wszystkie sklepy, a już musiałam biec na warsztat do Ayeedy. Warsztat trwał 3 godzinki, w ciągu których każda z uczestniczek wykonała mediowe LO. Juz dawno podziwiałam prace Aeedy i wiedziałam, że jeśli kiedykolwiek będzie okazja do warsztatów z nią to na pewno się zapiszę. Pracowałyśmy na przepięknych papierach 13 @rts. Używałyśmy również mgiełek, past, gesso i wszystkiego co ma związek z mediami właśnie firmy 13 @rts.

Ayeeda dla każdej z uczestniczek oprócz papierów przygotowała koszyczek z dodatkami, które mogłyśmy użyć w pracy. Nie zapomniała również o małych cukiereczkach :) Wszystko to sprawiło, że sama oprawa warsztatów była naprawdę przyjemna. Podczas wykonywania LO cierpliwie tłumaczyła co do czego i oczywiście na każdym kroku doradzała. Jestem bardzo zadowolona z tych warsztatów :)

A oto moje pierwsze mediowe LO :) Ponieważ zakupiłam troszkę materiałów więc na pewno powstaną kolejne :)

5 komentarzy:

 1. noo... i pięknie wyszło! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę możliwości bycia na zlocie :) i doskonale Cię rozumiem w kwestii przekraczania budżetu :D
  Piękny efekt uzyskałaś w tym LO!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie wyszło - naprawdę świetne prace powstały! Jeszcze raz dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Faaaajnie było!I na zakupach i na warsztatach:)
  Szkoda,ze tak krótko!
  Miły ten niebieski kolorek.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudny scrap :) Ale musialo byc super :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarze :)