niedziela, 4 listopada 2012

Notes

Dwa tygodnie temu, na spotkaniu z Umbrellą, powstał mój najnowszy notesik. Iza stwierdziła, że jest taki biurowy i to chyba ma związek z moją pracą w biurze :)
Zrobiłam go z papierów Sodalicious, które bardzo mi się podobają - zarówno kolorystyka, jak i wzór. Brak tu kwiatków, motylków i wszelkiego romantyzmu (chociaż taki styl też bardzo lubię, może nawet bardziej niż wzory nowoczesne).
Mój "biurowy" notes, oprócz kartek w kratkę, ma kilka różnych przekładek z papieru nieco grubszego, dzięki czemu można tam naklejać np. zdjęcia.
Każda z przekładek jest skromnie ozdobiona papierami Sodalicious, taśmą ozdobną lub stempelkiem. Za przekładki robią również kartki pocztowe. 
Na końcu dodałam papierową torebkę - do której mogę włożyć jakieś tajemne ścinki :)
Na tylnej okładce notesu jest  kieszonka - na pewno się przyda, jako kolejny schowek.

Notes prezentuje się tak - (ostrzegam - sporo zdjęć):8 komentarzy:

 1. :) W głowie miałam podobny pomysł... Zrobiłaś mi smaka na taki notes :) No i oczywiście koniecznie wpadnę do Ciebie na bindowanie :DDD
  No i ta karta urlopów- rozumiem, że to będzie ulubiona strona :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Notes prezentuje się fantastycznie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam jego styl! Jest ciekawy, zabawny, po prostu świetny! Powinnaś częściej bawić się takimi graficznymi papierami, bo wychodzi Ci to wspaniale!

  OdpowiedzUsuń
 4. I żaden motylek się tu nie pojawił,nawet biurowy?:)))
  Pomysłowy notes,uwielbiam przekładki na których można dać praktycznie wszystko.Pole do popisu dla ludzi z wyobraźnią a Tobie jej nie brakuje!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, super!!! Podoba mi się kolorystyka i pomysł! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarze :)