środa, 22 czerwca 2011

Album na bazie papierowych torebek

 Na zlocie scrapbooking uczestniczyłam w warsztatach Karoli
( http://karolakraftuje.blogspot.com )- nauczyła nas jak zrobić przepiękny album na bazie zwykłych papierowych torebek. Tutaj można zobaczyć zdjęcia
z warsztatu: http://blog.thescrapcake.com/pl/2011/06/the-scrapcake-na-zlocie/.

Wprawdzie w ciągu 2,5 godziny trwania warsztatu  nie udało się chyba nikomu skończyć albumu, ale samo uczestnictwo w nim było bardzo sympatyczne. Przede wszystkim, dowiedziałam się kilku nowych rzeczy - sama nie wpadłabym na pomysł zrobienia albumu ze zwykłych papierowych torebek, takich, w które czasami pakują nam chleb :) Po raz pierwszy do pracy scrapbookingowej użyłam farby akrylowej (to kolejna rzecz prócz torebek, którą muszę zakupić).
Album dokończyłam w domu - właściwie to jeszcze tak zupełnie do końca nie jest zrobiony, mam jeszcze kilka pomysłów i na pewno dalej będę nad nim pracowała. Ale już teraz chcę się nim pochwalić.

Zdjęcia albumu były robione w bardzo niesprzyjających okolicznościach - po pierwsze, bardzo rano (tuż po 6), a po drugie - pod presją czasu. Należało bowiem zrobić zdjęcia, walczyć z cieniem (nie do końca się udało), i nie spóźnić się na autobus i do pracy.

Jak na razie, album wygląda tak i naprawdę jestem z niego zadowolona:
2 komentarze:

  1. Katko, bardzo słusznie jesteś zadowolona z tego albumu :) - jest śliczny. Brązowe dodatki ładnie komponują się z "sepiowymi" zdjęciami.
    Serdecznie pozdrawiam,
    Edyta

    OdpowiedzUsuń
  2. Miałam okazję widzieć album na żywo i muszę przyznać, że jest naprawdę rewelacyjny - to chyba jedna z najlepszych Twoich prac. Choć sam pomysł zastosowania papierowych torebek nie do końca mnie przekonał (może lepsze byłyby koperty z brązowego papieru) to styl, kolorystyka, zastosowane ozdoby, różnorodne detale i pomysły ich połączeń rzeczywiście robią niesamowite wrażenie:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarze :)