niedziela, 26 maja 2013

Kartka na chrzciny, kartka na ślub

Wczoraj, późną wieczorową porą, powstały dwie nowe kartki. Jedna na chrzciny, druga na ślub. Obie w delikatnych kolorach; dominują niebieskości i brązy. Do zrobienia kartki na chrzciny użyłam Wycinankowego wózeczka retro, który już jakiś czas leżał i czekał na swoją kolej. Do kartki ślubnej wykorzystałam zaś piękną metalową rameczkę, która leżała u mnie zdecydowanie dłużej, niż wózeczek i nie mogłam się zdecydować na jej użycie. W końcu stwierdziłam, że nie mogę tak żałować tej rameczki - w końcu jest do wykorzystania, a nie po to, żebym mogła się cieszyć, że ją po prostu mam :) Dzięki ramce, powstało coś w rodzaju obrazka - a w nim kompozycja z różyczek, motylka i serduszka. 
Do zrobienia obu kartek użyłam całkiem sporej ilości perełek oraz oczywiście kosteczek 3D. Z niecierpliwością czekam na zlot scrapowy 8 czerwca, bo zarówno perełek, jak i kosteczek 3D, ubywa w zastraszającym tempie... :)

Oto i karteczki:


5 komentarzy:

 1. Bardzo mi się podobają! Szczególnie ślubna :-)
  Mnie też często aż żal czegoś użyć do kartki ;-) ale po to to jest...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Podczas porządków zdałam sobie sprawę,że niektóre przydasie mam przeszło 2 lata:)Toż to starocie:))))Twoje pewnie zalegają dłuzej:))))
  Jak miło,ze się przydały.Wózeczek uroczy!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Obie bardzo ładne , choć to ta druga skradła mi serce ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ahaha, skąd ja to znam! Szkoda zużyć, ale przecież po to się kupiło - często się na tym łapię, ale walczę z tym ostatnio, nawet z bardzo dobrym skutkiem :)
  Pozdrawiam,
  Asia

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarze :)