niedziela, 8 czerwca 2014

Sukienka

Wczoraj uczestniczyłam w corocznym zlocie scrapbookingowym. Było bardzo sympatycznie, chociaż krótko - bardzo szybko minęło tych kilka godzin. Najpierw zakupy, a potem trzygodzinne warsztaty u Agnieszki Anny

Na warsztatach uczyłyśmy się jak zrobić sukienkę :) Agnieszka robi naprawdę niesamowite prace i jest miło uczyć się od kogoś tak zdolnego. Formowanie sukienki z gazet nasączonych klejem do tapet to naprawdę świetna, a przede wszystkim bardzo twórcza zabawa. Ile dziewczyn - tyle różnych sukienek. Używałyśmy wprawdzie tych samych materiałów, ale żadna sukienka nie była nawet odrobinę podobna do siebie. Kilka było niebieskich - ale ich kształt, zdobienia bardzo różniły się od siebie. Każda piękna, każda inna :)
Ja jestem bardzo zadowolona z warsztatów, tym bardziej, że spędziłam je w towarzystwie miłych dziewczyn i kilku już dobrze mi znanych koleżanek :)

Mam nadzieję, że Agnieszka poprowadzi jeszcze niejeden raz jakiś fantastyczny warsztat :)

A oto moja, jakże by inaczej - niebieska sukienka :)7 komentarzy:

 1. Fantastyczna ta Twoja sukienka, przepiekna i w pieknych kolorach:)))))Pozdrawiam Cię:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wpadłam do Was na chwilę na warsztaty, żeby zobaczyć co ciekawego robicie i oniemiałam z wrażenia :) A suknia na żywo wygląda jeszcze piękniej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sukienka przecudowna !!!!!!! "Zazdraszczam" warsztatów. Uwielbiam poznawać nowe techniki, ludzi :) Może kiedyś ... Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Tego warsztatu żałuję, gdybym tylko była w tym oku w Warszawie, to na niego poszłabym przymusowo! Wspaniała praca.

  OdpowiedzUsuń
 5. zachwycająca :D też zazdroszczę Ci tych warsztatow :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Zabawa była przednia,a nasze niebieskie sukienki to istne cudeńka!Warto było wziąć udział w warsztatach:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarze :)